Meditācijas būs īstais rīks sevis, sava ķermeņa un vajadzību sadzirdēšanai. Tās spēj gan uzlādēt ar enerģiju, gan nomierināt! Tāpat tās palīdzēs ielūkoties dziļāk savā patiesajā ES un atvērties nepieciešajiem resursiem! Ar meditācijas palīdzību Tev būs vieglāk atrast cēloņus, izprast notikumus un sakārtot risinājumus, lai dzīvotu Laimīgu, Veselu, Bagātu un Apzinātu dzīvi! Tā ir ceļš uz harmonisku sevis izprašanu jebkurā dzīves jomā!

Katram jāatrod sava ĪSTĀ meditācija tieši šim brīdim un sajūtām. 

Atceries, ka meditāciju pieredze ir jāmācās un jāpraktizē. Ja ir bijusi ne tik veiksmīga pieredze – ļauj sev mēģināt vairāk kā vienu reizi, līdz nonāc pie secinājuma, kas Tev der vai neder!

Tev tikai jāļaujas šai pieredzei…

Meditācijas pieaugušajiem

ĻAUJU SEV MĪLĒT SEVI

Meditācijas ilgums: 7.45 min

Šī meditācija dos Tev iespēju, pirmkārt, vispār atļaut sev sevi mīlēt, un, otrkārt, iemācīties to darīt visu laiku. Atveroties mīlestībai pret sevi, Tu veidosi savu pašapziņu, celsi pašvērtējumu, atvērsies dažādām dzīves iespējām.

PIEDODU SEV UN DZIMTAI

Meditācijas ilgums: 12.21 min

Katrs no mums nēsā ikdienas dažādas nastas – vainas sajūtu, kaunu, dusmas, sarūgtinājumu, nicinājumu, nosodījumu u.c. Attiecībā uz sevi. Pret savu ģimeni. Bieži vien pat dzimtu. Tas viss mums ļoti traucē harmoniski dzīvot.
Piedošanai ir milzīgs spēks! Ļaujies tam!

IEMĪLĒT PARTNERI NO JAUNA

Meditācijas ilgums: 8.42 min

Viena no mūsu pamatvajadzībām ir būt mīlētam, pieņemtam, saprastam, piederīgam. Tieši to pašu vēlas arī mūsu partneris. Kā iemācīties mīlēt otru – katru dienu, atkal un atkal, kā no jauna?

VAI MANS IEKŠĒJAIS BĒRNS PRIECĀJAS?

Meditācijas ilgums: 12.39 min

Visi mazi bērni alkst pēc mīlestības, apskāvieniem, sirds rūpēm par viņiem. Arī mūsu iekšējais bērns!
Lai Tu kā pieaudzis cilvēks vari būt patiesi laimīgs, Tev jāizdara viss iespējamais, lai Tavs iekšējais bērns priecātos.

PATEICĪBA VISUMAM

Meditācijas ilgums: 8.12 min

Nav cita tik ļoti dziedinoša spēka kā “pateicība”.
Caur pateicību mēs sākam apzināties, cik ļoti dzīvē viss notiek taisnīgi. Cik ļoti Dievs, Visums, Augstākie spēki mūs patiesībā mīl. Atveroties pateicības brīnumam, Tu varēsi savā ikdienā pieredzēt visdažādākos brīnumus.

Tu vari izvēlēties visas kopā vai atsevišķas meditācijas, kuras tevi īpaši ieinteresējušas.
Visas šīs meditācijas ir pieejamas arī krievu valodā.
Meditācijas var klausīties neierobežotu reižu skaitu, katru reizi atveroties vēl jaunām atziņām un atklāsmēm.
Lai fantastiska pieredze kopā ar manu balsi un enerģiju!

Ir brīnišķīgi, ja vecāki paši praktizē vai interesējas par meditācijām. Likumsakarīgi – rodas jautājums – kad piedāvāt bērniem iepazīties ar šo lielisko pieredzi? Jo ātrāk, jo labāk!!! 

Mazākam bērnam būs vieglāk pieņemt, pierast un ieviest šo kā ikdienas dabisku procesu. 

Jau pavisam maziem bērniņiem mēs varam izvēlēties meditāciju kā daļu no, piemēram, gulētiešanas rituāla.Izvēlies nomierinošo skaņu vietā maigu un mierīgu meditāciju. Mazulis pie tās pieradīs, vēlāk sāks saprast vārdus un jēgu un tas veidosies kā lielisks nomierināšanās rituāls. Radi bērnam mierīgu, drošu atmosfēru. Varat klausīties meditācijas kopā vai uzlikt kā fonu bērna istabā. Dari to nepiespiesti un neuzstāj!

Lielākiem bērniem un pusaudžiem meditācija var būt vērtīgs instruments kā vairot sajūtu, ka viņš ir tik ļoti īpašs, mīlēts, vērtīgs un spējīgs! 

Tā var būt labs veids, kā atslēgties no trauksmes, kas radusies bērnudārzā, skolā vai ikdienas gaitās. Tā palīdzēs atgūt balansu pēc satraukumiem, kas rodas datorspēļu, aplikāciju vai ekrānu ietekmē…

Meditācijām nav kāda specifiska vecuma, kurās tās klausīties, jo bērni ir ļoti dažādi un veids kā viņi uztver lietas un informāciju ir tikpat atšķirīgs… 

Tieši vecāki vislabāk zinās, kura no meditācijām katram bērnam būs piemērotākā! 

Atceries – ļauj arī bērnam mēģināt meditāciju praksi vairākas reizes!

Meditācijas bērniem

ĪPAŠAIS ES

Meditācijas ilgums: 15.25 min

Šī meditācija būs ļoti vērtīga katram bērnam, kurš vēlas justies drosmīgāks savās iecerēs un darbībās, kuram nepieciešams pacelt pašapziņu vai vienkārši atgādināt, cik viņš ir īpašs šajā pasaulē. Meditācija par ticību sev, drosmi, mērķtiecību, patiesumu un mīlestību.

MIERA UN LAIMES SALIŅA

Meditācijas ilgums: 6.35 min

Šī meditācija būs ļoti vērtīga katram bērnam, kuram ir svarīgi sajust iekšējo mieru un drošību un piepildīt sevi ar gaismu, siltumu, laimi, kā arī virzīt šo savu labestību Pasaulē, vairojot labo sev apkārt.

Meditācijas

5 meditācijas

2 bērnu meditācijas

1 meditācija