bagātība KLĀTIENE

Mammu retrīts “Realizēta ES”

Vienas dienas retrīts ir laiks Tev pašai, esot starp citām sievietēm-mammām. Retrīts radīts, lai Tu sajutos atkal realizējusies, jaudīga un enerģijas pilna.

bagātība VIDEO

Treniņš “7 risinājumi (laifhaki), kā dzīvē paspēt visu”

Pieejams uzreiz

Treniņš, kura laikā Tu uzzināsi un sāksi pielietot 7 nozīmīgākos risinājumus, kā veiksmīgi realizēt sevi visās dzīves jomās bez izdegšanas un stresa, bet ar prieku un baudu. Tā laikā Tu sapratīsi, kā harmoniski apvienot ģimeni, darbu un savas intereses, atvēlot laiku arī SEV pašai. Tas būs noderīgs instruments, lai ieviestu savā dzīvē pārmaiņas un sāktu dzīvot vieglāk, priecīgāk un veiksmīgāk.

bagātība TIEŠSAISTE

Naudas domāšanas spēle

Starts: 06. oktobrī

40 dienu online spēle par Tavu naudas domāšanu, par Tavu naudas pārliecību maiņu, par Tavas vērtības parādīšanu pasaulei, par Tavām iekšējām pārmaiņām finansiālās un garīgās bagātības vairošanai! Vēlies pelnīt 2-5x vairāk? Piedalies!

bagātība Čekliste

Čekliste “9 bagātu cilvēku ieradumi”

Pieejams uzreiz

Šajā čeklistē Tu uzzināsi, kā domā bagāti cilvēki un kādi ir viņu ieradumi. Sapratīsi, kāds ir pirmais solis uz pārtikušu dzīvi. Izvērtēsi, kuri no minētajiem ieradumiem prasa Tavu tūlītēju rīcību ceļā uz bagātību.

bagātība čekliste

Čekliste “Manas naudas enerģijas kapacitāte” 

Pieejams uzreiz

Nauda nāk uz noteiktiem mērķiem, vēlmēm, jo tikai tā enerģija vairojas. Ja Tev pietiek ar visu to, kas Tev jau ir, tad kāpēc lai naudas kļūtu vairāk?
Šajā čeklistē Tu uzzināsi, kā apzināti paplašināt savu naudas enerģijas kapacitāti.

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Man tā bija jauna pieredze un arī izkāpšana ārpus savas komforta zonas. Es pārvarēju sevi un ar vieglumu darīju lietas, ko agrāk nekad nebūtu darījusi. Es apzinos, ka manī ir potenciāls un es varu attīstīties! Bez iemaņām naudas enerģijas vairošanā es ieguvu arī zināšanas un jaunu pieredzi sevis kā sievietes apzināšanā un pilnveidošanā. Spēles beigās biju pavisam cits cilvēks. Es sevī sāku iemīlēties. Paldies, Tev, Daina, par šo ceļojumu nezināmajā un milzīgo pieredzi, kuru tagad, galvenais, nenolikt plauktiņā krāt putekļus, bet gan aktīvi pielietot un attīstīties gan finansiāli, gan sievišķi.
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Manī notika reālas transformācijas, šobrīd domāju un rīkojos citādāk kā pirms Spēles. To novēlu un iesaku arī citiem! Šī spēle man ļāva iepazīt sevi un savas attiecības ar naudu – ļoti daudz kas no tā pārsteidza. Esmu arī patīkamā šokā no savām pārmaiņām 1 mēneša laikā, un nevis vienkārši no apziņas, bet reālā manā rīcībā. Tas, kas pirms mēneša šķita biedējoši, kauns, tagad liekas vieglu roku paceļams. Ļoti liels progress īsā laikā!