Garīgums tiešsaiste

21 dienas izaicinājums ”Meditē ar Dainu”

Izaicinājumā Tu meditēsi kopā ar mani, katru nedēļu saņemsi jaunu meditēšanas tēmu, iepazīsi 4 pilnīgi jaunas meditācijas tieši šim izaicinājumam un grupā saņemsi atbildes uz visiem saviem jautājumiem.

Garīgums klātiene

Sieviešu retrīts “Viena diena tikai MAN!”

1 dienas retrīts – tikšanās sievietēm, kurā laikā sajutīsies atkal rotaļīga, sievišķīga, viegla un enerģijas pilna! Šo 8 stundu laikā izelposi visu, kas sakrājies un iekrāsosi savu pavasari visās varavīksnes krāsās! Tu esi pelnījusi vienu dienu tikai SEV!

Garīgums video
meditācijas ar dainu einbergu

Meditācijas pieaugušajiem

Pieejams uzreiz

Dziļi transformējošas meditāciju prakses, kuras katru reizi ļauj mums ielūkoties dziļāk savā patiesajā ES un atvērties dažādiem tik nepieciešamajiem resursiem, lai varētu dzīvot vēl laimīgāk, veselāk, bagātāk un apzinātāk. Izvēlies savu meditāciju tūlīt!

Garīgums video
meditācija bērniem

Meditācijas
bērniem

Pieejams uzreiz

Ir brīnišķīgi, ja vecāki paši praktizē vai interesējas par meditācijām. Likumsakarīgi – rodas jautājums – kad piedāvāt bērniem iepazīties ar šo lielisko pieredzi? Jo ātrāk, jo labāk!!!

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Es jūtos kā no svētnīcas iznākusi. Šķiet, ka man bija vezums negatīvās enerģijas sakrauts plecos, un nu jūtos pat fiziski par kādu kg vieglāka, tāds miers, gaišums manā dvēselē! Gaidu pavasari. Gribu sevi mīlēt un būt mīlēta… Domāju, jāsāk ar maratonu, lai nostiprinātu iegūto enerģiju.
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Tikšanās ar Dainu man deva viegluma sajūtu. Liela daļa smaguma, ko biju sev uzkrāvusi uz pleciem, nogāja nost līdz ar pārstrādāto programmu. Iekšēji mita bailes par to, ka tas, ko teikšu, nebūs tas, kas aizvedīs mani līdz rezultātam. Es pat līdz galam nezināju, kāds varētu būt rezultāts pēc tikšanās… Daina caurvija visas tēmas manī, atrada veidu, kā aizvest mani līdz negatīvo programmu saknei un palīdzēja man to transformēt. Es teikšu godīgi – nespēju noticēt, ka pāris mani vārdi, par kuriem pati nebiju pārliecināta, aizveda mani līdz rezultātam, ko kaut kur sevī biju gaidījusi.