Laime video

Treniņš “Apgrieztās lomas attiecībās: Tu esi Sieviete vai Vīrietis?

Pieejams uzreiz

Treniņš, kura laikā ar dažādu metožu palīdzību Tev būs iespēja pastrādāt ar savu iekšējo motivāciju un mainīties.

Laime video

Treniņš “Sievišķās un Vīrišķās enerģijas līdzsvars LAIMEI

Pieejams uzreiz

Kā sievietei harmoniski līdzsvarot sievišķo un vīrišķo enerģiju sevī un būt apmierinātai pašai ar sevi, laimīgai attiecībās ar partneri un realizētai darba attiecībās?

Laime tiešsaiste

Transformējošs sieviešu kurss “Es atveros laimei”

8 nedēļas ilgs transformējošs online kurss sievietēm, kura laikā iesi cauri 8 galvenajiem priekšnoteikumiem sievietes laimei. Tu atplauksi sievišķībā, iemīlēsi sevi un veicināsi savu personīgo izaugsmi. Tu atgūsi enerģiju un ieraudzīsi sevi pavisam citādāku. Tu sevi redzēsi un sajutīsi skaistu, laimīgu un starojošu! Tu atvērsies savai LAIMEI! Tas būs interesants, dziļš un transformējošs… DARBS ar sevi!

Laime tiešsaiste

Mans labākais gads

Populārākā mērķu sasniegšanas un dzīves vērtību realizēšanas programma. Tā palīdzēs ikvienam atvērt savu iekšējo potenciālu uz visiem 100%, liekot uzsvaru uz balansu iekšējā pasaulē. Vai vēlies, lai Tavs gads būtu labākais?

Laime tiešsaiste
7 dienu maratons “Ļoti mīlu sevi!”

7 dienu maratons, kura laikā Tu, mērķtiecīgi pildot dažādus uzdevumus, labāk izpratīsi sevi, atradīsi ceļu uz savu patieso ES un veidosi jēgpilnu dialogu ar svarīgāko personu savā dzīvē – ar sevi pašu! Maratona laikā atradīsi atbildes uz jautājumu: “Ko man nozīmē MĪLĒT SEVI?”, mācīsies novērtēt sevi un savas stiprās puses, apgūsi spēju pieņemt savus trūkumus un kļūdas. Šo 7 dienu laikā Tu noteikti mainīsi attieksmi pret sevi un soli pa solim iemācīsies mīlēt sevi vēl vairāk!

Laime video

Vebinārs “7 laimīgas sievietes ieradumi”

Pieejams uzreiz

Vebināra laikā Tu iemācīsies, kā atrast laiku un enerģiju jaunai dienai, darbiem un aktivitātēm, kā ieklausīties un sarunāties ar sevi un savu ķermeni, kā atraisīt sevī sievišķību un atvērties laimei katru dienu. Sapratīsi, kā kļūt laimīgākai, kā ieviest šīs izmaiņas savā dzīvē un kā to izdarīt maksimāli harmoniski un saudzīgi pret sevi. Lieliska iespēja 2h laikā izzināt sevi, savus sievišķības ieradumus, stereotipus un pārvērst tos LAIMĒ.

Laime čekliste

Čekliste “13 padomi, kā vienmēr būt pozitīvā noskaņojumā”

Pieejams uzreiz

Čekliste, kurā atradīsi 13 padomus, kā vienmēr būt labā noskaņojumā. Tie atgādinās, ka laba noskaņojuma atslēga var būt vienkāršās lietās un iedvesmos Tevi atrast savus veidus. Šis ir lielisks rīks ceļā uz laimīgu, sevis mīlētu un harmonisku ES!

Laime čekliste

Čekliste “20 rezultatīvas un enerģiskas sievietes pazīmes” 

Pieejams uzreiz

Čekliste, kurā atradīsi 20 rezultatīvas un enerģiskas sievietes pazīmes. Tu varēsi godīgi atzīmēt punktus, kas attiecas uz TEVI, un izvērtēt, kuros punktos Tev ir svarīgi mainīt savas darbības, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Tev būs iespēja izvirzīt konkrētas turpmākās darbības ceļā uz Tavu rezultativitāti un enerģiju!

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Esmu ļoti pateicīga, ka pie manis atnāca DAINAS PASAULES profils. Daina ir tik gudrs, vienkāršs un patiess cilvēks, kurai var uzticēties, atklāties nu tā pa 100%. Ļoti pieejama cena maratonam, lai to varētu atļauties jebkura sieviete… Es novēlu “Ļoti mīlu sevi” maratonu piedzīvot jebkurai sievietei. Viss sākas ar sevi! Paldies, Daina, par to, ko radi un dod!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Man tas bija īstajā laikā, lai es veltītu laiku savām domām, sajūtām un saņemtu pati no sevis apstiprinājumu, ka eju pareizajā virzienā. A punktā nebija dziļas ticības tam, ko daru, taču šodien man viss ir skaidrs – jādodas tikai uz priekšu, jāplāno un jāievēro disciplīna, lai izdarītu ieplānoto! Liels paldies! Man šīs 7 dienas bija ļoti vērtīgas. Atgriezos pie sevis. Sajūtu sevi. Nostiprināju savu pārliecību un ticību tai Ziemeļu zvaigznei, kuras virzienā dodos. Liels paldies!