Veselība video

Treniņš ”39 mācības par dzīvi”

Pieejams uzreiz

Apkopojot klientu 39 transformācijas stāstus, dalos ar Tevi ar mācībām, kuras ļaus Tev kļūt vēl laimīgākam, veselākam, bagātākam un apzinātākam.

Veselība video

Vebinārs “Kā uzlabojās mūsu ģimenes dzīve, kļūstot par svaigēdājiem / vegāniem?”

Pieejams uzreiz

Vebināra laikā uzzināsi, kā mums izdodas piekopt veselīgu dzīvesveidu, esot vegānu / svaigēdāju rindās! Kliedēsim mītus un stereotipus par šo dzīvesveidu. Sapratīsi, ka veselīgi un pilnvērtīgi var dzīvot jebkurš! 2h laikā izzināsi sevi, savus veselības ieradumus, stereotipus un vēlēsies pārvērst tos VESELĪBĀ.

Veselība video

Lekciju cikls “Veselīgāks uzturs = mana ikdiena”

Pieejams uzreiz

Lekciju cikla laikā atklāsi veselīgāka uztura burvību jautrā un vieglā veidā! Uzzināsi, kā ieviest savā ikdienā veselīgāku uzturu, kā tikt galā ar lūzumpunktiem. Padalīsimies ar ieteikumiem par produktiem, virtuves tehniku, receptēm un citiem knifiem veselīgā dzīvesveidā. Pastāstīsim, kā mainījās mūsu ģimenes dzīve, kļūstot par svaigēdājiem/vegāniem. Pēc šī lekciju cikla Tu vēlēsies beidzot rīkoties, lai ieviestu veselīgas izmaiņas savā dzīvē!

Veselība

Video-treniņš “Sievišķās un Vīrišķās enerģijas līdzsvars LAIMEI”

vairāk
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Šī bija diena tiešām tikai MAN! Par spīti tam, ka kompānijā (un kompānija bija lieliska – visas meitenes kā senas draudzenes no pirmā satikšanās brīža), tomēr izdevās būt mierā, klusumā, ar sevi… Katrs dienas posms bija ar mērķi un dienas noslēgumā izdevās ieraudzīt to lielo bildi, kas tad manī šobrīd notiek! Bija lietas, kuras jau zināju, ka ar tām jāstrādā un jāsakārto, bet bija arī tādas atklāsmes, kuras man pašai ir pārsteigums. Man izdevās sakārtot savas dzīves prioritātes un spert pirmos mazos solīšus, lai tās ieviestu! Mums biežāk vajadzētu ļaut sev apstāties un atgādināt par patiešām svarīgo. To pasākuma auru nevar izstāstīt – cik ļoti silti, mierpilni un ar paļāvību es tur tobrīd biju! Ņemiet līdzi savas māsas, draudzenes, mammu – tās īpašās, kurām vēlat visu, visu labāko, un dodieties kopā! Tas Jūs satuvinās vēl vairāk. Paldies, Daina, par šo pieredzi! To vienmēr jūt, ja cilvēks dara ar sirdi…
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Paldies, Daina, par visu Tavu darbu! Paldies, ka tik pagurušām meitenēm kā es, spēj iedot virzienu, kā savas baterijas uzlādēt. Katrs Tavs vārds, doma, video liek domāt, vērtēt un darīt. Augt. Paldies! Lai arī Tev viss izdodas, ir prieks un gandarījums par sava darba rezultātiem!