Pakalpojumi

Visi EINBERGA zīmola online un offline produkti ir vērsti uz to, lai cilvēki iemācītos savā dzīvē apvienot Laimi, Veselību, Bagātību un Apzinātību.

Mēs ticam, ka tikai tādā veidā cilvēks var piedzīvot maksimāli pilnvērtīgu un harmonisku dzīvi.

Paldies, ka esi šeit un pievienojies mūsu Misijai!

Izvēlies jomu, ar kuru vēlies sākt! Un atceries, ka vienmēr vari miksēt jomas, online un offline produktus, un prasīt palīdzību. Tevi šeit sadzirdēs!

Korporatīvie treniņi Dainas vadībā
Individuālais darbs ar Dainu
abonē jaunumus

Saņem iknedēļas padomus, rakstus un atgādinājumus par notikumiem savā e-pastā!

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Piesakoties šim kursam, es pat nebiju domājusi, ka aizskarsim tik dziļas tēmas un būs jāaizdomājas par tik svarīgām lietām. Saņemtā informācija lika saprast, kāpēc lietas manā dzīvē notiek tieši tā, kā tās notiek. Lika saprast, cik sievietei svarīgi ir just un pareizi pielietot enerģiju. Daina lika iegrimt sevī un izzināt savas stiprās un vājās puses, pieņemt tās un strādāt ar tām. Ir vēl daudz, kur rakt, un daudz, ar ko strādāt, un instrumenti, lai to paveiktu, ir doti. Man tas ir tikai sākums, bet toties kāds sākums! Liels paldies Dainai par zināšanām un enerģiju!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Jau vairākus gadus ar prieku piedalos Dainas treniņā “Mans labākais gads”. Ļoti mīlu šo maģisko, iedvesmojošo treniņu. Šī ir iespēja koncentrēt visu uzmanību uz savu “ES”, sapņot viegli, bez piepūles, iezīmēt gada virzienu uz vēl laimīgāku sevi, komunicēt ar citiem dalībniekiem. Aizdomājos par jautājumiem: ko ir jēga šogad pārstāt darīt, ko svarīgi darīt citādāk. Iepatikās salikums “Laimes kalendārs”, darbs ar motivāciju – asociāciju kārtīm. Radās vēlme apzināti strādāt ar sevi, attīstīt mīlestību pret sevi, enerģiju, sasniegt ko lielāku, komunikācija, ceļošana. Pasakos, mīļā Daina, par maģiju, iedvesmu, mīlesību, jaunām zināšanām! Apbrīnoju Tavu labestību, spožumu, pozitīvismu, spēju ticēt labajam citos cilvēkos.