Privātuma politika

SIA “Einberg Education” (turpmāk tekstā – EE) ciena Tavu privātumu un apņemas to sargāt atbilstoši valsts noteiktajiem regulējumiem, kas izskaidrots šajā Privātuma politikā (turpmāk – Privātuma politika). Šīs Privātuma politikas mērķis ir sniegt Tev informāciju par to, kādam nolūkam EE iegūst personas datus, par datu apjomiem un datu apstrādes termiņiem, par datu aizsardzību, kā arī informēt Tevi par Tavām tiesībām un pienākumiem.

Šī Privātuma politika attiecas uz ikvienu fizisko personu, kuras personas datus apstrādā EE, un tā ir attiecināma uz personas datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā Tu vai jebkura cita fiziskā persona ir sniegusi personas datus.

SIA “Einberg Education” identitāte un kontaktinformācija: SIA “Einberg Education”, vienotās reģistrācijas Nr. LV51503055361, juridiskā adrese Telts iela 11-12, Daugavpils, LV-5422, Latvija.  Elektroniskā pasta adrese saziņai: info@einberga.com, mob.tālr. +37129354884.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

EE lūdz no Tevis tikai to informāciju, kas ir pamatoti nepieciešama, lai varētu sniegt Tev pakalpojumus un sagādāt izcilu lietotāja pieredzi.

Veicot maksājumu un reģistrējoties Apmācībām, Tev jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese un maksājumu informācija.

Tāpat arī Tu sniedz informāciju, ja aizpildi mūsu mājas lapā vai sociālajos medijos redzamās vai trešo pušu nodrošinātās aptaujas anketas, reģistrācijas formas, veidlapas, sazinies ar mums e-pastā, sociālajos tīkos vai izmanto kontaktpersonu veidlapas, atbildot uz aptaujām, sniedz atsauksmes rakstiski vai video formātā, izmanto bezmaksas produktus vai piedalies mūsu organizētajās Apmācībās. 

Trešās puses arī var automātiski ievākt Tavus datus. Dažus no mūsu, t.sk. mājas lapā iestrādātajiem rīkiem, nodrošina trešās puses. Piemēram, e-pastu mārketinga rīki, lai vari saņemt mūsu jaunumus, vai sociālo tīklu pakalpojumi. Ņem vērā, ka arī šie uzņēmumi var izmantot cookies tehnoloģijas, lai par Tevi ievāktu datus gan no viņu vietnēm, gan no Interneta. To, kā trešās puses ievāc un izmanto Tavus datus, nosaka viņu Privātuma politikas, kas ir norādītas viņu mājas lapās. Mēs bez Tavas atļaujas nenododam Tavus datus šiem pakalpojumu sniedzējiem. 

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs apkopojam un izmantojam augstāk minētos datus, lai nodrošinātu efektīvu un īpaši Tev piemērotu mūsu lapas, sniegtās informācijas un pakalpojumu lietošanas pieredzi. Mēs varam izmantot Tavus datus, lai:

 • mēs Tev nodrošinātu pakalpojuma sniegšanu;
 • personalizētu un uzlabotu Tavu pieredzi saistībā ar mūsu mājas lapas lietošanu vai pakalpojumiem, tai skaitā, novērstu lietošanas tehniskās problēmas, saglabātu Tavas preferences;
 • izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus, ieskaitot fotogrāfijas un video materiālus, kur Tu vari būt redzams un dzirdams;
 • informētu Tevi par izmaiņām mūsu mājas lapā, ieskaitot šo Privātuma politiku, un mūsu sociālo mediju lietošanas vietnēs;
 • izpildītu savas saistības un pamatotu mūsu tiesības, kas balstītas uz vienošanos starp Tevi un mums (piemēram, aizsargātu ar autortiesībām to pakalpojumu saturu, uz ko tas attiecas);
 • sazinātos ar Tevi saistībā ar Tevis izvēlēto pakalpojumu, tostarp ar e-pastu, paziņojumiem, telefoniski, īsziņām vai citām ziņām;
 • apstrādātu maksājumu par mūsu pakalpojumiem, lai sagatavotu rēķinus, kā arī izpildītu jebkuru līgumu starp Tevi un mums, nodrošinot Tevis apkalpošanu;
 • sniegtu Tev efektīvu klientu atbalstu. Ja izvēlies sazināties ar mums pa e-pastu, mēs varam saglabāt Tavu e-pasta ziņojumu saturu kopā ar e-pasta adresi un mūsu atbildēm;
 • citam iemeslam, kam Tu piekriti vai kas ir atļauts/tiek prasīts ar likumu.

Mēs varam izmantot Tavus personiskos datus tiešā mārketinga nolūkos, lai:

 • nodrošinātu Tev papildus informāciju par aktuālajām tēmām un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem, sūtot tiešā mārketinga e-pastus un jaunumus;
 • veidotu un virzītu reklāmas dažādos, Tevis izmantotos sociālajos medijos vai mājas lapās;
 • izveidotu, uzlabotu un virzītu mūsu mārketinga ziņojumus ar sociālo mediju nodrošinātiem reklāmas rīkiem;
 • Tu jebkurā laikā vari atteikties no EE jaunumu saņemšanas un tiešā mārketinga e-pastiem. Katrā sūtītajā e-pasta ziņā ir ietverta saite “Atteikties no jaunumiem”, “Atrakstīties” vai “Unsubscribe”. Ja Tev neizdodas atteikties no jaunumiem un tiešā mārketinga e-pastiem, tad nosūti, lūdzu, e-pastu uz adresi info@einberga.com.

Mēs varam nodot Tavu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, Tavu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Tavu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Tavi personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam un tikai pilnvarotām personām, piemēram, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējam.

Mēs apņemamies saglabāt Tavas e-pasta adreses konfidencialitāti. Mēs nepārdodam un neatklājam trešajām pusēm Tavu e-pasta adresi.

E-pasts netiek atpazīts kā drošs saziņas līdzeklis, tāpēc atbildība par saturu, ar ko dalies e-pastā, ir tikai Tava. Nekad nesūti pa e-pastu savu kredītkartes informāciju un citu konfidenciālu informāciju.

 Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam Tavus personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Tevis apmeklētās mājas lapas saglabā Tavā datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt šādas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Tu spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt Tavus pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, Tevi interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga “Patīk”, YouTube  uc. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi Tavām darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, Tu vari izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz Tu aizver visus pārlūka logus.

Tavas tiesības saistībā ar Taviem personas datiem

Ja Tu esi datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, Tu esi ES pilsonis un sniedz mums savus personas datus), Tev ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Tev ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti Tavi personas dati. Tev ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo Tavu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Tev ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Tev ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu Tavus pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Tev ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja Tu iebilsti pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja Tu apstrīdi datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja Tu pieprasi celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Tev ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skati, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mūsu pienākums ir publicēt jebkādas izmaiņas mūsu Privātuma politikā šajā lapā. Ja mēs mainīsim to, kā mēs apstrādājam lietotāju personīgo informāciju, mēs Tev par to paziņosim caur e-pastu uz Tevis norādīto e-pasta adresi un publicēsim informāciju tīmekļa vietnē. Datums, kurā Privātuma politika tika pēdējo reizi pārskatīta, ir norādīts lapas beigās. Tu esi atbildīgs par to, lai nodrošinātu, ka mūsu rīcībā ir aktuāla, aktīva un piegādājama e-pasta adrese (ja mūsu e-pasts Tevi nesasniedz Tavu spam filtru vai citu Tava e-pasta servera iestatījumu vai darbības dēļ, tad tā nav mūsu atbildība, bet ir jārisina Tev). Tā ir Tava atbildība periodiski apmeklēt mūsu mājas lapā publicēto Privātuma politiku, lai pārbaudītu jebkādas izmaiņas.

Savus jautājumus par Tavu personas datu apstrādi, sūti mums uz info@einberga.com!

Informācija šajā dokumentā pārskatīta un aktualizēta: 

26.02.2024.