Vēlies kļūt sievišķīgāka? Ne vienmēr esi pārliecināta par sevi un salīdzini sevi ar citiem? Varbūt tu domā, ka sievišķība piemīt visām sievietēm no dzimšanas un tikai tu esi apdalīta? Varbūt nesaproti, kāpēc tas vispār ir vajadzīgs un kā sievišķība var uzlabot attiecības, finansiālo stāvokli un darīt tevi patiesi laimīgu?

Jau vairāk nekā 15 gadus palīdzu sievietēm attīstīt sevī sievišķību. Nevis radīt to no jauna, bet atklāt to, kas tevī jau ir, bet, bieži vien, dažādu dzīves situāciju dēļ, ir paslēpts kaut kur ļoti dziļi.

Sievišķība nav tikai par ārējo izskatu, kā to mums bieži uzspiež sabiedrība.

Īstā sievišķība ir par tavu laimi, veselību, bagātību un garīgumu!

Daži konkrēti padomi, kā sevī atklāt sievišķību:

1. Rūpējies par savām pozitīvajām emocijām

Tīri mati, sakopti nagi, smaržīga vanna, patīkama sejas maska, SPA, ķermeņa masāža, vingrošana pie iecienītākās mūzikas, nesteidzīgs rīts ar sulas glāzi uz terases. Vismaz reizi dienā izdari sev kaut ko patīkamu!

2. Izvēlies sievišķīgas nodarbes

Pieraksties uz dejām, jogu, pilatēm vai citām nodarbībām, kas attīsta plastiskumu un grāciju. Nodarbojies ar sieviešu hobijiem. Tev nav obligāti jāizšuj krustdūrienā vai jāada zeķes. Zīmē, dziedi, dejo, veido ziedu pušķus, šuj lelles, raksti dzeju – atrodi kaut ko, kas tev tik tiešām sagādā prieku.

3. Ievies izmaiņas uzturā

Tas, ko mēs ēdam un dzeram, ļoti spēcīgi ietekmē ne tikai mūsu fizisko izskatu, bet arī labsajūtu, ķermeņa aromātu, enerģijas apjomu, mentālo veselību un daudzas citas svarīgas dzīves norises. Izrevidē savu ēdienkarti – pievieno tajā vairāk svaigu dārzeņu, augļu, zaļumu, riekstu, atsakies no ātrajām uzkodām un tu piedzīvosi fantastiskas iekšējās sajūtas un ārējos rezultātus.

4. Atjauno savu garderobi

Nomaini bikses un džinsus pret svārkiem un kleitām, krosenes un masīvs botas – pret elegantām un sievišķīgām kurpēm, kediņām, laiviņām. Ielaid sievieti arī savā garderobē!

5. Atmodini sevī seksualitāti

Iegādājies sev jaunas apakšveļas komplektu, uzvelc to, nostājies spoguļa priekšā un sāc dejot, kustināt gurnus, pieskarties savam ķermenim. Vai piesakies sievišķīgai fotosesijai! Atceries, cik skaista un pavedinoša tu patiesībā esi!

6. Komunicē ar sievietēm

Jo vairāk tu komunicēsi ar sievišķīgām, glīti ģērbtām, ķermenī un garā veselām sievietēm veiksmīgās attiecībās, jo vairāk dažādu sievišķīgu ieradumu tu sāksi pārņemt no viņām. To, kādas esam, ļoti spēcīgi ietekmē sabiedrība mums apkārt.

7. Turpini pašizglītoties

Atrodi laiku vērtīgām grāmatām, kursiem un treniņiem, kurus uzreiz pielietosi dzīvē, tiecies ar interesantiem cilvēkiem, apmeklē attīstošus pasākumus. Visu laiku attīstot savu intelektuālo pasauli, tu kļūsi interesantāka sev pašai un arī vērtīgāka sarunu biedrene citiem.

8. Sarunājies sar sevi

Iemācies uzdot sev jautājumus, kas vērsti uz sevis iepazīšanu:

Kā es šobrīd jūtos? Ko es šobrīd vēlos? Vai es tiešām to vēlos? Kas man sagādā prieku? Par ko es šobrīd pateicos?

9. Biežāk pavadi laiku dabā

Pastaigājies parkā, mežā, baudi ziedus, ūdenstilpnes, dziļi elpo. Dabā ir ļoti svarīga enerģija sievietes fiziskajai un garīgajai veselībai.

10. Attīsti savu garīgo pasauli

Nodarbojies ar garīgām praksēm – izvēlies to, kas tev ir tuvs. Joga, meditācija ar elpošanu, pateicības prakses, komunikācija ar Dievu / Visumu. Izvēlies to, kas nomierina, atslābina, novērš uzmanību no ikdienas izaicinājumiem.

Visbeidzot, baudi dzīvi!

Sāc no sirds baudīt dzīvi – mīlēt sevi, cilvēkus sev apkārt, dabu, notikumus, visu pasauli!

Un atceries – nedari to kādam vai kāda dēļ, tikai sevis dēļ!

Vienkārši veido sevi savam priekam, izpaudies, baudi!

Esi laimīga pati sev!

Publicēts: ligavam.lv